PŘIPRAVOVANÉ A PROBĚHLÉ AKCE

Fotografie z proběhlých akcí naleznete ve fotogalerii.

V týdnu od 10. září do 14. září proběhne v naší knihovně bazar knih. Přijďte - třeba ulovíte hezký kousek ;-)

Z pátku 22. 6. na sobotu 23. 6. proběhne pro děti Komiksová noc. Pro děti budou připraveny soutěže, odpolední procházka a přespávačka v knihovně.

Letošní 22. ročník celonárodní veřejné sbírky Ligy proti rakovině Praha proběhne ve středu 16. května. Do ulic měst a vesnic po celé České republice se v tento den vydá více než 14 500 dobrovolníků ve žlutých tričkách, kteří budou nabízet tradiční žluté kytičky, letos ozdobené vínově červenou stužkou. Každý dárce, který si kytičku koupí za...

V rámci kampaně BŘEZEN - Měsíc čtenářů se naše Obecní knihovna podobně jako řada jiných přihlásila k projektu ČTENÁŘ ROKU. Prostřednictvím této soutěže, bychom rádi založili tradici - oceňování nejlepších, nejaktivnějších čtenářů. Naším cílem je posílit společenský význam a prestiž četby a ocenit ty, kteří služeb knihovny nejvíc využívají.

Z pátku 23. 3. na sobotu 24. 3. se konala tradiční Andersenova noc. Účastnilo se jí 25 dětí. Na programu byla odpolední procházka, hry, soutěže a přespávačka.

V pondělí 19. března 2018 proběhlo vyhlášení nejlepšího čtenáře obecní knihovny za rok 2017. V kategorii dospělý vyhrála paní Jiřina Macháčková, v kategorii dítě Václav Vanduch - gratulujeme! :-)